Gorlickie Eko-konsorcjum

Jeśli nas szukałeś to znalazłeś, jeśli przypadkowo tu trafiłeś to też warto przeczytać. Kiedyś byliśmy bezrobotni, pamiętamy więc że Firmę tworzą ludzie. Jesteśmy firmą usługową, świadczymy usługi instalatorskie w zakresie c.o, c.w.u, energii odnawialnej. Pełny zakres usług w zakładce Oferta. Firma nasza posiada ubezpieczenie od ewentualnych szkód Odpowiedzialności Cywilnej lecz żaden z naszych Klientów nie musiał z niego korzystać.

GORLICKIE EKO-KONSORCJUM ma na celu realizację kompleksowych inwestycji od projektu, dostawy materiałów, poprzez prace montażowe, pierwsze uruchomienie oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jesteśmy solidną, rzetelną firmą, która terminowo wywiązuje się ze zleceń. Dbając o fachową obsługę naszych Klientów, ukończyliśmy na Politechnice Krakowskiej kurs dla instalatorów systemów Odnawialnych Źródeł Energii.

O konsorcjum

GORLICKIE EKO-KONSORCJUM składa się z niezależnych podmiotów gospodarczych, w skład którego wchodzą:
MAX-TERM, Jan Wszołek, - Lider Konsorcjum
MARKO-TERM, Marek Gierut, Gł. Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii
PABLO-TERM, Paweł Gonek

Konsorcjantem wiodącym jest „MAX-TERM” Jan Wszołek NIP: 7381290210, REGON: 492740684.

GORLICKIE EKO-KONSORCJUM ma na celu realizację kompleksowych inwestycji od projektu, dostawy materiałów, poprzez prace montażowe, pierwsze uruchomienie oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego:Do każdego zadania podchodzimy w sposób rzetelny i odpowiedzialny.

  

2_glowna (25 kB)