Gorlickie Eko-konsorcjum

Jeśli nas szukałeś to znalazłeś, jeśli przypadkowo tu trafiłeś to też warto przeczytać. Kiedyś byliśmy bezrobotni, pamiętamy więc że Firmę tworzą ludzie. Jesteśmy firmą usługową, świadczymy usługi instalatorskie w zakresie c.o, c.w.u, energii odnawialnej. Pełny zakres usług w zakładce Oferta. Firma nasza posiada ubezpieczenie od ewentualnych szkód Odpowiedzialności Cywilnej lecz żaden z naszych Klientów nie musiał z niego korzystać.

GORLICKIE EKO-KONSORCJUM ma na celu realizację kompleksowych inwestycji od projektu, dostawy materiałów, poprzez prace montażowe, pierwsze uruchomienie oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jesteśmy solidną, rzetelną firmą, która terminowo wywiązuje się ze zleceń. Dbając o fachową obsługę naszych Klientów, ukończyliśmy na Politechnice Krakowskiej kurs dla instalatorów systemów Odnawialnych Źródeł Energii.

Oferta

Każdy z właścicieli domów, prędzej czy później, staje przed koniecznością wyboru typu ogrzewania. Zarówno budując nowy dom, jak i będąc posiadaczem przestarzałej, wyeksploatowanej instalacji grzewczej, musimy zastanowić się nad tym, które z wielu dostępnych na rynku rozwiązań będzie dla nas najlepsze, dlatego wychodzimy naprzeciw tym potrzebom oferując pełen zakres usług:

Specjalizujemy się w wykonywaniu wszystkich ważniejszych instalacji w domach mieszkalnych i przemyśle. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie modernizacji starych oraz montażu nowych energooszczędnych urządzeń i instalacji.

W skład oferty wchodzą:

  

2_glowna (25 kB)